Palo Santo medis – namų energijai valyti

Palo Santo – vertimas „Šventasis medis” – yra kvapai namams, uždegti kaip smilkalus. Palo Santo (Bursera Graveolens) pradžioje buvo naudojama šamanų iš Peru. Medžiai auga pajūriuose Pietų Amerikoje. Lazdelės ruošiamos tik iš nuvirtusių medžių. Reikia uždegti pagaliuką, palaikyti liepsną 20-60 sekundžių, užpūsti ir leisti smilksti. Galite panešioti po kambarius, ar palikti ugniai atspariame indelyje.

Medis priklauso citrusinių šeimai, kvapas turi gintaro, pušies, mėtų ir citrusinių vaisių natas. Palo Santo turi gydančių ir energiją valančių savybių, jis pakelia vibracijas. Daugiausia naudojamas meditacijai, apeigoms, ritualams, erdvių valymui. Tradiciškai galite uždegti medieną, jei norite sušvelninti peršalimo, gripo simptomus, uždegimą, galvos skausmą, stresą, nerimą, susikaupusį emocinį skausmą, depresiją ir kt. Galima jį smilkyti norint atbaidyti vabzdžius.

Aš kvapą turėjau prisipratinti. Iš pradžių dar nesupratau, ar man patinka, ar ne. Bet pati mediena, net neuždegus yra labai malonaus kvapo, gera įkvėpti aromatą giliai ir pasimėgauti. Uždegus iš pradžių man nelabai patiko, turėjau prisijaukinti. O dabar apvaikščioju visus kambarius dūmo vedama 🙂 Tikrai tikiu energijos valymu patalpose. Juk būna, į vienus namus įžengti malonu ir „geras jausmas”, o kituose – nenorime užsibūti. Tai mano maži pasimėgavimai kažkuo tikra, kokybiška ir natūraliu.

Laukiu Tavo atsiliepimo:)

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *