
Neužkasti savo talentų. Visada taip kartojau ir skatinau visus išgirsti save, rasti savo pašaukimą. Bet iš kur gali žinoti, kad tai, ką šiuo metu darai, tau sekasi geriausiai. Iš kur žinoti, kad atsiskleidi ir save realizuoji labiausiai. Išbandyti vis naujus dalykus? – Tik laiko turime ribotai. Vienintelis dalykas, ko negalime kontroliuoti. Daryti ką nori, siekti savo svajonės? Visada sakiau, daryk gerai ir pavyks bet kas, nes juk dabar mus paperka dėmesys, įpakavimas, detalės ir pan. Suprantu, kad vienam tą patį dalyką pasiekti reikėtų daugiau pastangų nei kitam, nes tiesiog vienam geriau sekasi skaičiai, kitam – žodžiai. Bet vis tiek, neabejoju, jog reikėtų užsiimti tuo, kas daugiausia teikia entuziazmo. O visa kita tik detalės, kurios susidėlios savaime. Nes galbūt gyvenime visa esmė – būti laimingu. Kas tau teikia daugiausia laimės ir džiaugsmo?